Odstávka Energobloku neohrozí dodávky teplé vody - Tiskové zprávy - Carthamus

Hledej!
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Odstávka Energobloku neohrozí dodávky teplé vody

Vytvořil v Tiskové zprávy · 26/5/2017 13:05:00
Č e s k ý   K r u m l o v,   26. května 2017 – Pravidelná technická odstávka Energobloku v Přísečné se tento rok uskuteční v termínu od 28. 7. do 6. 8., přičemž dodávky páry pro ohřev teplé užitkové vody budou ukončeny v pátek 28. 7. ve 24.00 h a obnoveny v pondělí 7. 8. v dopoledních hodinách. Poprvé letos však odběratelé odstávku téměř nepocítí.

Snažíme se, aby odstávky, při nichž dochází k údržbě a opravám, které není možné povést za provozu, měly co nejmenší dopad na naše zákazníky. Součástí tohoto proklientského přístupu je systém elektrického ohřevu teplé užitkové vody, do kterého se naše společnost rozhodla investovat a jež zajistí našim odběratelům kontinuální dodávky teplé vody i v době odstávky,“ říká předseda představenstva společnosti CARTHAMUS a.s., provozující Energoblok Jindřich Beznoska a dodává: „Protože se však v zásadě jedná o prozatímní řešení dodávek teplé vody, může v průběhu odstávky docházet k určitým mírným propadům teploty dodávané vody.

Společnost CARTHAMUS a.s., se proto předem omlouvá za případy drobných výkyvů v teplotě dodávané teplé vody, které mohou odběratelé zaznamenat během odstávky Energobloku.

 
O společnosti CARTHAMUS a.s.
Společnost CARTHAMUS, a. s., provozuje teplárnu v Domoradicích na Českokrumlovsku. Hlavním předmětem podnikání společnosti je výroba a rozvod tepla a s tím související služby, výroba elektřiny a obchod s ní. Elektrickou energii vyrábí Energoblok v režimu kombinované výroby elektřiny a tepla. Tehdejší výtopnu zakoupila společnost v roce 2005 a vybudovala z ní elektrárnu a teplárnu na biomasu. Zásobuje teplem a elektřinou asi 3 200 obyvatel Českého Krumlova, přilehlou průmyslovou zónu a budovy veřejné správy.
 
Kontakt pro novináře
Ing. Zbyněk Škodáček, Ph.D.
tel.: +420 734 141 105
e-mail: skodacek@carthamusas.cz


Bez komentářů

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky